ArabicDutchEnglishGermanItalianRussianSpanishTurkish

07:30 – 19:00

Çalışma Saatleri

ASYA SATIŞ OFİSİ

275 George City QLD 4000 Australia

+61 3 5713 9016

ArabicDutchEnglishGermanItalianRussianSpanishTurkish

07:30 – 19:00

Çalışma Saatleri

ASYA SATIŞ OFİSİ

275 George City QLD 4000 Australia

+61 3 5713 9016

Spread Oranları

SembolAçıklamaStandart - Ham Spread PointSilver - Ham Spread PointGold - Ham Spread PointPlatin - Ham Spread PointElit - Ham Spread Point
EURUSDFX-EURUSD161412106
USDJPYForex-Major161412107
GBPUSDForex-Major201715137
USDCHFForex-Major171513117
AUDUSDForex-Major161412106
NZDUSDForex-Major171513117
USDCADForex-Major171513119
EURGBPForex-Major171513119
EURCHFForex-Major1715131210
EURJPYForex-Major171513119
USDTRYForex-TL450430420400380
EURTRYForex-TL1000900850800760
GBPTRYForex-TL1000900850800760
CADCHFForex-Minor1917151311
CADJPYForex-Minor1815141210
CHFJPYForex-Minor2018161412
EURCADForex-Minor2018161513
GBPCADForex-Minor2220191816
GBPCHFForex-Minor2018171614
GBPJPYForex-Minor1917161511
USDSGDForex-Minor1917161412
AUDCADFX-Australia2625242220
AUDCHFFX-Australia2625242119
AUDJPYFX-Australia2523221917
AUDNZDFX-Australia2826252422
EURAUDFX-Australia2826252321
EURNZDFX-Australia2927252423
GBPAUDFX-Australia3230282725
GBPNZDFX-Australia4240373130
NZDCADFX-Australia2826252422
NZDCHFFX-Australia2826242220
NZDJPYFX-Australia2523222119
EURNOKFX-Scandinavia400390380370360
EURSEKFX-Scandinavia410400390380370
USDDKKFX-Scandinavia450440430420410
USDNOKFX-Scandinavia420410400390380
USDSEKFX-Scandinavia370360350340330
USDZARForex-Exotic420410400390380
USDMXNForex-Exotic450430410400390
GAUTRYGram-Metals400400400400400
GAUUSDGram-Metals2020202020
XAUUSDForex-Metals4534292215
XAGUSDForex-Metals3930251915
US30Index-Majors4018151010
Germany30Index-Majors3018151010
US500Index-Majors7863605550
Nsdq100Index-Majors3018151010
USCrudeOilCommods-Oils43322
BrentOilCommods-Oils43322

Gümüşte ilk işlem açtığınızda kontrat büyüklüğü 1000 olarak hesaplanır.
Gün sonu geldiğinde kontrat büyüklüğü 5000’e geçer.
Aradaki kontrat büyüklüğünün farkı spread olarak yansır.
Piyasanın görmüş olduğu en yüksek spread farkından 9 (dokuz) katına kadar spread farkı yansıma olasılığı vardır.
Bu spread farkı komisyon olarak görülür.
180 saniye altında yapılan scalping işlemler silinebilmektedir. Uygulama hakkı tamamen Tesla Capital Marketse aittir

Top